W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowiska:

I. Administrator systemów

Zakres obowiązków:

Administracja i zarządzanie serwerami opartymi na systemach operacyjnych Linux oraz Windows

  • Instalacja i konfiguracja oprogramowania oraz wdrażanie zmian
  • Monitorowanie pracy systemów, aplikacji i sieci komputerowych w celu wykrycia ewentualnych nieprawidłowości. Rozwiązywanie napotkanych problemów.
  • Odpowiedzialność za prawidłowe wykonywanie kopii bezpieczeństwa danych przechowywanych w systemach informatycznych firmy.
  • Wykonywanie innych zadań w zakresie administracji systemów informatycznych zleconych przez przełożonego.

Wymagania:

Wymagane umiejętności miękkie:

  • Odpowiedzialność
  • Zdolność analitycznego myślenia i szybkiego rozwiązywania problemów
  • Dyspozycyjność (dyżury telefoniczne).

Wymagane umiejętności techniczne:

Podstawowe umiejętności w konfigurowaniu i zarządzaniu technologiami:

Wymagane:

  • Apache, mod_ssl, mod_rewrite
  • Debian,
  • Bind
  • postfix, exim
  • MySql

Mile widziane:

  • Proxmox,
  • OpenVPN, Ipsec

II. Technik Informatyk

Wymagamy:

  • znajomości systemy Windows, Outlook (konfiguracja, przenoszenie danych, backup poczty z pliku PST, stopka w html itp.),
  • znajomość sieci lokalnych i internetowych (diagnostyka problemów i ich naprawa),
  • znajomość pakietów Office – instalacja, obsługa,
  • znajomość komputerów i sprzętów peryferyjnych (diagnostyka problemu i ich naprawa)
  • usuwanie wirusów, klonowanie dysków etc. …
  • mile widziana podstawowa znajomość systemu Linux.

II. Przedstawiciel Handlowy

Opis stanowiska

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów B2B,
  • Praca nad poszerzeniem portfolio klientów,
  • Sprzedaż systemów oferowanych przez firmę,
  • Organizacja spotkań oraz wizyt handlowych,
  • Nawiązywanie oraz budowa pozytywnych relacji,
  • Prowadzenie rozmów z klientami,
  • Negocjowanie warunków oraz kontraktów,
  • Przygotowywanie ofert handlowych,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku,
  • Realizacja planów sprzedażowych.

Wymagania

  • Znajomość nowoczesnych technik sprzedaży,
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B poparte sukcesami,
  • Skuteczność w działaniu,
  • Wysoka kultura osobista oraz wysoko rozwinięte umiejętności miękkie,
  • Umiejętność swobodnego prowadzenia rozmów telefonicznych,
  • Otwartość na nowe technologie w zakresie IT oraz komunikacji,
  • Gotowość do stałego podnoszenia poziomu kwalifikacji,
  • Gotowość do zaangażowania się oraz szybkiego uczenia się,
  • Energia do działania, pozytywne nastawienie oraz otwartość,
  • Umiejętność pracy samodzielnie oraz w zespole

Co zyskasz pracując u Nas?

  • Ludzi z pasją! W firmie lokalnej – NIE KORPO!
  • Pracę pełną wyzwań oraz uczestnictwo w ciekawych projektach,
  • Pracę w dobrze zgranym teamie, w komfortowych warunkach (nietypowa aranżacja) oraz blisko centrum,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B, umowę zlecenie, umowę o dzieło,
  • Pracę z produktami premium w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Udział w wydarzeniach, szkoleniach, eventach….etc.;
  • Najlepsza darmowa kawa, herbata, gorąca czekolada, zimna lemoniada, ciastka, owoce….etc.;
  • W każdy czwartek wspólne, tematyczne śniadania,
  • W każdą środę pizza gratis!
  • W przerwach możliwość gry w mini golfa, w ping-ponga, na gitarze, czytanie prasy- książki;
  • W każdą sobotę możliwość płatnych zajęć z boksu z trenerem personalnym;

Czekamy na Ciebie!!!
Czekamy na Twoje pomysły!

CV prosimy przesyłać na adres: biuro@sztorm.eu