SZTORM IT

Zajmujemy się kompleksową obsługą firm i projektów IT od analizy potrzeb, przez dobranie optymalnego rozwiązania, po obsługę wdrożeniową i serwisową. (Pełna Obsługa Informatyczna) Współpraca z klientami polega na kompleksowej analizie potrzeb, projektowaniu rozwiązań informatycznych, a następnie ich wdrażaniu. Nasze doświadczenie zdobywaliśmy kilkunastoletnią pracą z sieciami LAN, WAN, WLAN a dbanie o bezpieczeństwo sieci stało się naszą domeną.

logo sztorm
Paweł Burzyński

PAWEŁ BURZYŃSKI

Od najmłodszych lat z informatyczną pasją. Komunikatywny, kreatywny i chętny do podejmowania ciekawych wyzwań w branży IT. Jako administrator sieci od 20 lat doświadczenie zdobywałem m.in.: w LODMAN Miejska Sieć Komputerowa, CBMM Polskiej Akademii Nauk, OPW Doskomp, Centrum Informatyczne w Ministerstwie Edukacji Narodowej.

Izabela Burzyńska

IZABELA BURZYŃSKA

W pracy zawodowej byłam związana z szeroką gamą zagadnień systemowo-finansowych. Zebrane doświadczenie w połączeniu z pasją do informatyki pozwoliło mi na wyspecjalizowanie się w takich dziedzinach jak: controlling, audyty IT a obecnie administracja serwerami Linux.

Zaufali nam

Dom Jubilerski A&A
Europejskie Regionalne Centrum Ekohydrologii
Instytut Biologii Medycznej PAN
Centrum Informatyczne Edukacji
Doskomp – Przyjazne Rozwiązania Informatyczne.
Centrum Badań Molekularnych i Makromolekularnych PAN
VETCOMPLEX: Laboratorium weterynaryjne.
Vinci Clinic