Administracja siecią LAN

Komunikacja ze sobą wszystkich urządzeń w firmie nie tylko ułatwia wiele procesów, ale obecnie jest wręcz niezbędna. Administracja siecią LAN obejmuje projektowanie, wdrożenie i opiekę nad się siecią naszych klientów. Chętnie wesprzemy Twoją firmę niezależnie od tego, czy dopiero planujesz zbudować sieć, czy może już ją masz, ale chcesz, żeby wszystko działało w niej sprawniej. Podpowiemy jaki sprzęt będzie najlepszy, a także skonfigurujemy już ten, który masz, zarówno przy użyciu kabli, jak i bezprzewodowo.

Administracja siecią LAN
Administracja serwerami Linux i Windows

Administracja serwerami Linux i Windows

Na serwerach znajdują się nie tylko najważniejsze informacje firmy, ale także te niezbędne do codziennej pracy. Dbamy o bezpieczeństwo umieszczonych tam danych, przy jednocześnie sprawnym i niezakłóconym do nich dostępie dla pracowników. Bez względu na to, czy są to serwery wirtualne, czy fizyczne maszyny. Kompleksowo zajmiemy się wszystkim, aby do minimum ograniczyć ryzyko związane z awariami i innymi sytuacjami, które podczas nieprofesjonalnej administracji mogą mieć nieprzyjemne konsekwencje.

Administracja serwerami Linux i Windows

Administracja siecią obejmuje

Z

Zakładanie i usuwanie kont, nadawanie uprawnień.

Z

Wdrażanie procedur bezpieczeństwa sieci np: poprzez firewall, hasła.

Z

Dbanie o odpowiednie zapory antywirusowe np: Bitdefender.

Z

Kontrole pracy serwerów, przełączników routerów.

Z

Zapewnienie bezawaryjnego działania sprzętu.

Z

Ciągłe ulepszanie sieci oraz monitoring np: Zabbix.

Z

Udzielanie porad technicznych użytkownikom sieci.

Z

Wyszukiwanie i diagnozowanie problemów.

Z

Technicznej opiece nad sprzętem.

Administracja serwerami cennik

Nasz cennik został przygotowany w kilku wariantach, każdy z nich obejmuje inny zakres. Dzięki czemu administracja serwerami jest dostosowana do Państwa potrzeb.

Skorzystaj z błyskawicznej wyceny obsługi informatycznej.

Ofertę cenową otrzymasz w 30 minut!

POMOC ZDALNA

Dzięki zdalnemu wsparciu informatycznemu możliwe jest łączenie się z komputerami, serwerami i innymi urządzeniami naszych Klientów online, wykorzystując do tego Internet. Pozwala to naszym specjalistom na szybką i przeprowadzaną bezpośrednio na urządzeniu Klienta ocenę skali zgłaszanej awarii. Znacznie przyspiesza to reakcję na zaistniałe problemy, a co za tym idzie, pozwala szybciej zdiagnozować i usunąć ich przyczynę.

TeamViewer program

NARZĘDZIA

TeamViewer to program, którego używamy najczęściej podczas pomocy zdalnej. Jest to oprogramowanie, które w łatwy, szybki i przede wszystkim bezpieczny sposób pozwala łączyć się z urządzeniami naszych Klientów    bez względu na to, gdzie się znajdują. Dzięki czemu nasza współpraca podczas rozwiązywania różnych awarii może przebiegać sprawnie i szybko.

W przypadku zaawansowanych urządzeń sieciowych wykorzystujemy  protokół SSH i za pomocą VPN oraz konsoli realizujemy zgłoszenia.

Nasze rekomendacje