OBSŁUGA INFORMATYCZNA
(OUTSOURCING IT) DLA FIRM

Zatrudnienie informatyka w firmie to duży koszt, a nie zawsze taki specjalista jest potrzebny cały czas. Nasze usługi są odpowiedzią na ten problem. Oferujemy outsourcing usług IT. Zajmiemy się między innymi siecią w Twojej firmie, aby działała bez zarzutu i zapewnimy bezpieczeństwo wszystkich danych. Rozwiążemy nagle pojawiające się problemy. Pomożemy zainstalować i skonfigurować oprogramowanie w Twojej firmie, tak by działało najbardziej wydajnie. Nasza usługa likwiduje ryzyko utraty kluczowych pracowników zapewniających niezbędne kompetencje dla klienta.

Obsługa informatyczna (Outsourcing It) dla firm

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z OBSŁUGI INFORMATYCZNEJ DLA FIRM OD SZTORM IT?

Sprawdź, co przekonało Klientów do współpracy z nami.

Wiedza i doświadczenie

Know-how, doświadczony i wykwalifikowany personel oraz dostęp do najnowszych technologii. Wszystkim tym i nie tylko dzielimy się z naszymi klientami na co dzień. Po to, aby oni sami mogli skupić się na tym, w czym są najlepsi, nie martwiąc się o obszar IT w swojej firmie.

Dostępność 24/7

W wielu firmach praca trwa całą dobę, a wiemy, jak ważna jest szybka i dostępna w każdej chwili pomoc. Dlatego jesteśmy do dyspozycji naszych klientów 24h przez 7 dni w tygodniu. Niezależnie więc, o której godzinie ktoś potrzebuje pomocy, jesteśmy zawsze do dyspozycji

Prosty cennik

Stała obsługa, zrozumiały cennik, jedno rozliczenie i jedna faktura na koniec miesiąca oraz wspólnie ustalony termin płatności. Wszystko po to, aby współpraca przebiegała sprawnie, na jasnych zasadach i aby Twoja firma wiedziała, za co płaci.

Gwarancja obsługi

Najwyższa jakość świadczonych usług z obszaru IT dla Klientów jest naszym nadrzędnym priorytetem. Potwierdzają to  obecni Kontrachęci. Nasze usługi to nie tylko zapewnienia należytego wykonania, ale i gwarancja wykonanego serwisu.

PRZYKŁADOWY CENNIK OUTSOURCINGU
INFORMATYCZNEGO

Wybierz pakiet dopasowany do swoich potrzeb lub skontaktuj się z nami, a zrobimy to wspólnie.

Skorzystaj z błyskawicznej wyceny obsługi informatycznej.

Ofertę cenową otrzymasz w 30 minut!

POMOC ZDALNA

Dzięki zdalnemu wsparciu informatycznemu możliwe jest łączenie się z komputerami, serwerami i innymi urządzeniami naszych Klientów online, wykorzystując do tego Internet. Pozwala to naszym specjalistom na szybką i przeprowadzaną bezpośrednio na urządzeniu Klienta ocenę skali zgłaszanej awarii. Znacznie przyspiesza to reakcję na zaistniałe problemy, a co za tym idzie, pozwala szybciej zdiagnozować i usunąć ich przyczynę.

TeamViewer program

NARZĘDZIA

TeamViewer to program, którego używamy najczęściej podczas pomocy zdalnej. Jest to oprogramowanie, które w łatwy, szybki i przede wszystkim bezpieczny sposób pozwala łączyć się z urządzeniami naszych Klientów    bez względu na to, gdzie się znajdują. Dzięki czemu nasza współpraca podczas rozwiązywania różnych awarii może przebiegać sprawnie i szybko.

W przypadku zaawansowanych urządzeń sieciowych wykorzystujemy  protokół SSH i za pomocą VPN oraz konsoli realizujemy zgłoszenia.

Audyt informatyczny

Audyt IT to analiza mocnych i słabych stron, podczas której można brać pod uwagę różne obszary:

 • ekonomiczny – głównym zadaniem będzie szukanie możliwości redukcji kosztów,
 • bezpieczeństwa – wykazanie miejsc słabo lub wcale niezabezpieczonych,
 • rozwoju firmy – wskażemy, jakie rozwiązania z obszaru IT mogą przyczynić się do wzrostu firmy,
 • nowych technologii – pokażemy jak je wykorzystać, aby ułatwić, przyspieszyć i zautomatyzować niektóre procesy,
 • optymalizacji – wskażemy jak podnieść efektywność niektórych procesów.

Jednym z elementów audytów IT może być też zarządzanie licencjami oprogramowania. Firmy działają w różnych modelach biznesowych, pomożemy zoptymalizować wersje i ilość licencji w stosunku do zapotrzebowania. Na rynku istnieje wiele oprogramowań do generowania automatycznych audytów. Nasz zespół programistów może napisać aplikację do ewidencji zasobów informatycznych firmy, na podstawie której będą generowane audyty.

Poza przejrzystością i organizacją informacji, najważniejszym obiektem branym pod uwagę w czasie audytu jest bezpieczeństwo i zabezpieczenie informatyczne firmy. Wykrycie błędów w tym zakresie jest ważne dla rozwoju przedsiębiorstwa. Aktualnie trwają prace nad wprowadzeniem rankingu, w którym brane będzie pod uwagę  właściwe zabezpieczenie zasobów. Więc w niedalekiej przyszłości audyt tego obszaru działalności będzie nie tylko ważny, ale konieczny.

Audyt IT wykonujemy w następujących obszarach:

 • sprzęt i technologia na jakiej pracują urządzenia,
 • oprogramowanie komputerowe,
 • bezpieczeństwo systemów IT,
 • infrastruktura informatyczna,
 • platformy serwerowe, peryferia, sieć LAN, WAN),
 • organizacja pracy i obieg informacji (automatyzacja), budżet (koszty automatyzacji).

Jeśli chcesz poznać wycenę wypełnij formularz.

Nasze rekomendacje

4 + 6 =