O nas

SZTORM IT
Biuro Zachodnia 70 Łódź 90-403
TEL: 42 298 50 05
Phone: +48 570 658 689
Fax: +48 42 298 50 54
biuro@sztorm.eu

Sztorm to ekspert bezpieczeństwa IT

Zajmujemy się kompleksową obsługą firm i projektów IT od analizy potrzeb, przez dobranie optymalnego rozwiązania, po obsługę wdrożeniową i serwisową.(Pełna Obsługa Informatyczna)Współpraca z klientami polega na kompleksowej analizie potrzeb, projektowaniu rozwiązań informatycznych, a następnie ich wdrażaniu.Nasze doświadczenie zdobywaliśmy kilkunastoletnią pracą z sieciami LAN, WAN, WLAN a dbanie o bezpieczeństwo sieci stało się naszą domeną.

IZABELA BURZYŃSKA
PAWEŁ BURZYŃSKI
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie I3-1-683x1024.jpg

W pracy zawodowej byłam związana z szeroką gamą zagadnień sytemowo-finansowych. Zebrane doświadczenie w połączeniu z pasją do informatyki pozwoliło mi na wyspecjalizowanie się w takich dziedzinach jak: controling, audyty IT a obecnie administracja serwerami Linux.

Jak mogę pomóc???

Analizą rozwiązań IT w Twojej firmie.

Od najmłodszych lat z informatyczną pasją. Komunikatywny, kreatywny i chętny do podejmowania ciekawych wyzwań w branży IT. Jako administrator sieci od 20 lat doświadczenie zdobywałem m.in.: w LODMAN Miejska Sieć Komputerowa, CBMM Polskiej Akademii Nauk, OPW Doskomp, Centrum Informatyczne w Ministerstwie Edukacji Narodowej.

Jak mogę pomóc???

Rzeczy niemożliwe w IT robię od ręki a cuda w 3 dni!